Disney Christmas Stocking 42cm Mickey, Jasnor WDXM6039
$11.95
RRP $19.95
SAVE 40%
SOLD OUT
Disney Mickey Christmas Stocking
Store gifts and treats in this cute Mickey Mouse stocking. Features adorable Mickey Mouse ears decorated in glitter and a red cord for hanging.
Features
- Mickey's iconic ears decorated in glitter
- Red cord for hanging
- Perfect Christmas gift for a little one
Specifications
- Dimensions (W x H x D): 30 x 42 x 0.5cm
- Made from velveteen fabric
#Magical #Gift #Home #Living #Decor
(5017224843547)
| SKU | 5017224843547 |
| Model # | WDXM6039 |
| Barcode # | 5017224843547 |
| Brand | Disney |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997