Disney Christmas Sack 60cm Mickey & Minnie Mouse, Jasnor WDXM10003
$27.95
RRP $49.95
SAVE 44%
SOLD OUT
Disney Mickey & Minnie Mouse Christmas Sack
This Disney Christmas sack features the two most iconic couple, Mickey and Minnie Mouse. Make Christmas morning a little more magical by storing presents in this glitter-detailed sack with gold pom pom drawstring.
Features
- Original Mickey and Minnie illustrations
- Gold pom pom drawstring
- Ideal for any Disney fan
Specifications
- Dimensions (W x H x D): 54 x 60 x 2cm
- Made from velveteen fabric
#Magical #Gift #Home #Living #Decor
(5017224958401)
| SKU | 5017224958401 |
| Model # | WDXM10003 |
| Barcode # | 5017224958401 |
| Brand | Disney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997