Disney Britto Plush 20cm Pop Palm Pals Mickey Mouse, JAS-ERB6015708
$18.99
RRP $34.95
SAVE 46%
Only 3 left
Disney Britto Mickey Mouse Pop Plush Palm Pal
Disney Britto Mickey Mouse Pop Plush Palm Pal features Romero Britto's signature pop art style with vibrant colours and patterns! A must-have plush for all Mickey Mouse fans.
Features
- Authentic Disney Britto design featuring Romero Britto's signature pop art flair
- Ideal gift for the avid Britto collector or Disney fan
- Super soft plush
Specifications
- Material: Polyester
- Dimensions (L x W x H): Approx. 19 x 13 x 20cm
#toy #gift #kids #plush #baby
(028399417421)
| SKU | 028399417421 |
| Model # | ERB6015708 |
| Barcode # | 028399417421 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.004940000m3 |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997