Disney Britto Midas Notebook Faux Leather Stitch, Jas-ERB6013558
Disney Britto Midas Notebook Stitch
With a faux-leather padded shiny gold cover showcasing Stitch and accented with black and gold flowers, this 160 page Disney Britto Midas Notebook features 4 different alternating page designs with subtle gold patterns and is finished with stunning gold wire binding and a zinc alloy Disney Britto logo charm in the bottom right corner of the cover. This notebook will make a lovely collector item for Disney and Britto fans alike.
Features
- 160 page Disney Britto Midas Notebook
- Showcases Stitch
- 4 different alternating page designs
- Makes an ideal gift for Disney Fans
Specifications
- Size (W x H x D): 16 x 20 x 2cm
- 250gsm paper
- 160 pages
- Vegan leather cover
#Enesco #School #Office #Pen
(028399368174)
| SKU | 028399368174 |
| Model # | ERB6013558 |
| Barcode # | 028399368174 |
| Brand | Enesco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997