Demdaco Plush 13cm Lamb White, Whitehill 5004820222
Demdaco Tinies White Lamb Plush
The world can be a great big place and, sometimes, kids feel small. And when they do, the Tinies White Lamb will help them through it all. Made for hugs and squeezes when a child is feeling blue, this easy pickup collection of Tinies characters will help a child feel a little bit bigger and a lot more smiley too.
Specifications
- Material: Polyester, Glass Beads
- Dimensions: 13cm H
- Product Care: Surface washable.
- Sentiment: 'When you feel small, just remember that I am tiny too. In this big, wide world I am here for you.'
#toy #gift #kids #plush #baby
(638713738509)
| SKU | 638713738509 |
| Model # | 5004820222 |
| Barcode # | 638713738509 |
| Brand | Demdaco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997