Demdaco Giving Bear Plush 28cm You & Me Neutral, Whitehill 5004870010
Demdaco Giving Bear You & Me Plush
With a listening ear and plush fabrics, these Giving Bears are the perfect way to lift a loved one's spirit. A snuggly reminder of your never-ending love and support.
Sentiment: Always close, always loved, and always ready with a hug. Whenever you need... a little comfort, a little safe, a little brave, just whisper in my ear and hold me tight. Because whether we're together or apart... I'll be here for you.
Specifications
- Material: Polyester Fibre, Glass bead
- Dimensions: (Large Bear) 28cm H x 18cm W, (Small Bear) 15cm H x 10cm W
- Product Care: Surface washable
#toy #gift #kids #plush #baby
(638713652911)
| SKU | 638713652911 |
| Model # | 5004870010 |
| Barcode # | 638713652911 |
| Brand | Demdaco |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997