DEMDACO Baby Welcome to the World Bundle - Pink 5004840020
$25.95
RRP $69.99
SAVE 63%
Only 1 left
DEMDACO Baby Welcome to the World Bundle - Pink 5004840020
The Welcome to the World Bundle
- Girl from the Welcome to the World collection is a snuggly surprise for new parent! This white gift set is filled with plush baby accessories that will nurture and support her as she grows. The ultimate gift for a new baby.
Specifications
- Dimensions: Rattle: 7.5cm W x 14cm L,Sign: 5.7cm W x 23cm L,Blanket: 127cm W x 122cm L
- Material: Paper, wood, cotton
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(638713627018)
| SKU | 638713627018 |
| Model # | 5004840020 |
| Barcode # | 638713627018 |
| Brand | Demdaco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997