DEMDACO 120 pc Jigsaw Puzzle -Nectar Bumblebee 1004610116
$12.95
RRP $19.99
SAVE 35%
Only 1 left
DEMDACO 120 pc Jigsaw Puzzle -Nectar Bumblebee 1004610116
This 120-piece bumblebee puzzle brings the beauty of nature into the home. With bold colors and a delightful image, this nature puzzle is wonderful for those who love the outdoors.
Features: Size: 10"w x 8"h Materials: paperboard Pieces: 120
#Toy #Collect #Play #Party
(638713585349)
| SKU | 638713585349 |
| Model # | 1004610116 |
| Barcode # | 638713585349 |
| Brand | Demdaco |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997