Deluxe Homeart Remote Control for LED Flameless Candle, Whitehill FB-0001
$19.99
RRP $28.99
SAVE 31%
SOLD OUT
Deluxe Homeart Remote Control
Remote for Deluxe Homeart LED Candles. Compatible with all Deluxe Homeart Candles. Only one remote required to control all candles.
#Lighting #Lamp #Candle #Reading
(0745114424044)
| SKU | 0745114424044 |
| Model # | FB-00001 |
| Barcode # | 0745114424044 |
| Brand | Deluxe Homeart |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997