Debden Journal Vauxhall Quarto 19.5x26.5cm Ruled Sky Blue VJQP
$14.95
RRP $16.50
SAVE 9%
Only 2 left
Debden Journal Vauxhall Quarto 19.5x26.5cm Ruled Sky Blue VJQP
Features 192pgs, storage pocket, cream paper and elastic closure.
#School #Office #Stationery
(9312136215434)
| SKU | 9312136215434 |
| Model # | VJQP.U56 |
| Barcode # | 9312136215434 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.265m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997