Debden Telephone Address Book Pocket Ring Binder Black PU Cover 260.U99
$15.95
RRP $23.99
SAVE 34%
Only 2 left
Debden Telephone Address Book Pocket Ring Binder Black PU Cover 260.U99
Debden Ring Binder Telephone Address Book. Size: Pocket. Colour: Black. Dimensions: 110x 150mm
#School #Office #Stationery
(9312136120783)
| SKU | 9312136120783 |
| Model # | 260.U98 |
| Barcode # | 9312136120783 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997