Debden Dayplanner Slimline Refill Note Pads
Customise your DayPlanner your way with these accessory packs. This pack includes 2 Note pads.
Specifications:
Format: Pack of two note pads; Feint ruled; 25 pages per pad
Size: Slimline 70mm x 158.5mm
(9312136937664)
| SKU | 9312136937664 |
| Model # | SL4011 |
| Barcode # | 9312136937664 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997