Debden DayPlanner Slim Personal Genuine Leather Black PR-SLIM
$85.99
RRP $99.99
SAVE 14%
Only 1 left
Debden DayPlanner Slim Personal Genuine Leather Black PR-SLIM
For the organised consumer on the go who needs portability, sleek and stylish looks, yet minimal weight and unwanted paper baggage. Complete with an A-Z mylar tabbed telephone address section and pen loop. This DayPlanner range is sure to have a big impact.
Specifications
- Format: Week to View
- Size (W x H): Personal (96 x 172 mm)
- Cover material: Genuine leather
Includes
- Telephone & address pages
- Pen Loop
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136106565)
| SKU | 9312136106565 |
| Model # | PR-SLIM |
| Barcode # | 9312136106565 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997