Debden DayPlanner Refill (Pocket Size) Inspire Accessories Pack KT-UNI09
$9.99
RRP $11.50
SAVE 13%
In Stock
Debden DayPlanner Refill (Pocket Size) Inspire Accessories Pack KT-UNI09
Pocket organisation just got a whole lot more stylish. This DIY pack allows you to personalise your diary with gender neutral theme. Personal Pack of Accessories include
- 2 x Sheets Planning Stickers
- Divider Tab with Document Pocket
- Magnetic Page Marker
- 12 x Clear Adhesive Tabs
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136204414)
| SKU | 9312136204414 |
| Model # | 9312136204414 |
| Barcode # | 9312136204414 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997