Debden Dayplanner Pocket Refill Notes
These Collins Debden Dayplanner Note Refills will give you extra space to write down notes and other information.
Specifications:
Format: 60 Note Pages; Feint Ruled
Size: Pocket 120mm x 81mm
(9312136261554)
| SKU | 9312136261554 |
| Model # | KT3007 |
| Barcode # | 9312136261554 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997