Debden DayPlanner Refill (Personal Size) Venture Accessories Pack PR-PACK08
$13.99
RRP $16.99
SAVE 18%
SOLD OUT
Debden DayPlanner Refill (Personal Size) Venture Accessories Pack PR-PACK08
Personal organisation just got a whole lot more stylish. This DIY pack allows you to personalise your diary with gender neutral theme. Personal Pack of Accessories include
- 2 x Sheets Planning Stickers
- 2 x Divider Tabs with Pockets
- Today Ruler Magnetic Page Marker
- 6 x Tabbed Dividers
- 12 x Adhesive Tabs
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136204384)
| SKU | 9312136204384 |
| Model # | 9312136204384 |
| Barcode # | 9312136204384 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997