Debden DayPlanner Refill Personal Credit/Business Card Holder (3 Pack) PR2004
$8.99
RRP $9.50
SAVE 5%
In Stock
DEBDEN DAYPLANNER CREDIT/BUSINESS CARD HOLDER (3 PACK)
Update your "Personal" sized dayplanner with these card holder pages designed hold either business or credit cards.
Features
- Designed to fit Personal sized Organisers - 96mm x 172mm size
- 3 card holder pages (each holds 6 cards)
- Designed to fit most 3, 6 & 7 ring personal sized organisers.
(5017321762628)
| SKU | 5017321762628 |
| Model # | PR2004 |
| Barcode # | 5017321762628 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997