Debden DayPlanner Refill (Desk Size) Geo Accessories Pack DK-PACK07
$11.99
RRP $18.99
SAVE 37%
Only 2 left
Debden DayPlanner Refill (Desk Size) Geo Accessories Pack DK-PACK07
Personal organisation just got a whole lot more stylish. This DIY pack allows you to personalise your diary with gender neutral theme. Desk Size Pack of Accessories includes
- 2 Sheets of Planning Stickers
- 2 Divider Tabs with Documents Pockets
- Today Ruler
- Magnetic Page Marker
- 6 Tabbed Divider pages
- 12 Clear Adhesive Tabs
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136204322)
| SKU | 9312136204322 |
| Model # | UNDATED |
| Barcode # | 9312136204322 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997