Debden DayPlanner Organiser Wiro Simline Complete PU Snap Red - No Refill Included SL7015
$18.95
RRP $45.99
SAVE 59%
Only 1 left
Debden DayPlanner Organiser Wiro Simline Complete PU Snap Red - No Refill Included SL7015
Slimline PU Snap Closure Red PU 162x82mm
Ruled notepad A-Z tabbed Telephone Address Book
Takes all standard DayPlanner refills in personal and slimline sizes. A wiro-bound wallet-sized, address book, notepad and pen all in one. This unit fits easily into a bag or briefcase for easy access to all your important information.
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136808179)
| SKU | 9312136808179 |
| Model # | SL7015 |
| Barcode # | 9312136808179 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997