Debden DayPlanner Organiser Personal Envelope Blue PR6359 172x96mm
$25.95
RRP $60.50
SAVE 57%
Only 3 left
Debden DayPlanner Organiser Personal Envelope Blue PR6359 172x96mm
The Dayplanner Envelope is sophistication meets innovation. The soft PU cover features a fold over envelope closure ensuring style and security for all your important items. Other features include: * Outside Back Cover Gusset Pocket for documents Undated Week to View * A-Z Telephone/Address Notes * Business Card Slots and Full length Pockets.
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136187595)
| SKU | 9312136187595 |
| Model # | PR6359 |
| Barcode # | 9312136187595 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997