Debden Dayplanner Refill Things to Do
Dayplanner provides a range of accessories and refills printed in two colours on quality white paper. All Debden Dayplanner refills are designed to fit comparable organisers on the market.
Specifications:
Format: 30 Things to Do pages
Size: Designed to Fit Desk Sized Organisers - 140mm x 216mm
(9312136937169)
| SKU | 9312136937169 |
| Model # | DK1006 |
| Barcode # | 9312136937169 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997