Debden Dayplanner Refill Resealable Sleeves
This Debden Dayplanner Zip Seal Bag will let you carry stationery and other loose items in your Desk Organiser. The bags will fit most standard 7-ring organisers, and measure 216 x 140 mm.
Specifications:
Format: 2 Resealable Sleeves with press closure
Size: Designed to Fit Desk Sized Organisers - 140mm x 216mm
(9312136937152)
| SKU | 9312136937152 |
| Model # | DK1005 |
| Barcode # | 9312136937152 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997