Debden Dayplanner Refill Notes
This Collins Debden Desk Notes Refill can be used to expand the notes capacity in your dayplanner. It is pre-punched with reinforced holes so that it will also fit into a 7-ring binder. The page is lined to keep you writing neatly and consistently.
Specifications:
Format: 30 Note Pages; Feint Ruled and Margin
Size: Designed to Fit Desk Sized Organisers - 140mm x 216mm
(9312136937176)
| SKU | 9312136937176 |
| Model # | DK1007 |
| Barcode # | 9312136937176 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997