Debden Dayplanner Refill Meetings Note Pages
This Collins Debden Dayplanner Meetings Refill can be inserted into your Dayplanner and expand the capacity. The page is pre-printed making it easy for you to fill in the required information. It is pre-punched with reinforced holes so that it will also fit into a 7-ring binder.
Specifications:
Format: 30 x Meetings Note Pages
Size: Designed to Fit Desk Sized Organisers - 140mm x 216mm
(9312136937190)
| SKU | 9312136937190 |
| Model # | DK1009 |
| Barcode # | 9312136937190 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997