Debden DayPlanner Desk Refill Index Tab Set DK1018
$7.99
RRP $11.99
SAVE 33%
SOLD OUT
Debden DayPlanner Desk Refill Index Tab Set DK1018
Debden Dayplanner Refill Index Tab Set
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136100020)
| SKU | 9312136100020 |
| Model # | DK1018 |
| Barcode # | 9312136100020 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997