Debden DayPlanner Desk Refill A5 Copysafe Pockets DK1030
$10.99
RRP $13.99
SAVE 21%
Only 2 left
Debden Dayplanner Refill A5 Copysafe Pockets
Dayplanner provides a range of accessories and refills printed in two colours on quality white paper. All Debden Dayplanner refills are designed to fit comparable organisers on the market.
Specifications:
Format: 5x A5 sized copysafe pockets; Universal hole punching to fit most organisers; 210mmx 148mm
Size: Designed to Fit Desk Sized Organisers - 140mm x 216mm
(9312136808896)
| SKU | 9312136808896 |
| Model # | DK1030 |
| Barcode # | 9312136808896 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997