Debden DayPlanner Desk Organiser Compendium PU Zip Black PR2299 18x10cm
$29.95
RRP $94.99
SAVE 68%
In Stock
Debden DayPlanner Personal Organiser PU Zip Closure Black PR2299 9312136937893
Debden Dayplanner Refill "Receipts Envelopes"
- 6 Receipts Envelopes with Gummed Seal
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136937893)
| SKU | 9312136937893 |
| Model # | PR2299 |
| Barcode # | 9312136937893 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997