Debden DayPlanner 2026-2027 Financial Year Refill Desk Week to View White DK1760
Debden DayPlanner 2026-2027 Financial Year Refill
The Debden DayPlanner Desk Refill is designed to refresh your existing planner for the 2026-2027 financial year. Featuring a clear week-to-view layout, it's ideal for desk-based planning and professional scheduling.
Features
- Financial year refill from July 2026 to June 2027
- Clean white pages
- Compatible with Debden DayPlanner systems
- Ideal for office use
Specifications
- Date: July 2026 to June 2027
- Format: Week to View (Weekdays 7am to 6pm, 1-hourly)
- Page Size: Desk (W140mm x H216mm)
#Debden DayPlanner refill #desk diary refill 2026-2027 #financial year planner refill #weekly desk diary
(8887129010675)
| SKU | 8887129010675 |
| Model # | DK1760-2627 |
| Barcode # | 8887129010675 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.025m |
| Assembled Width | 0.216m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997