Dazzleworks Plush Dino Mights Triceratops 15cm CA Australia DW000546
$8.99
RRP $10.95
SAVE 18%
Only 1 left
Dazzleworks Dino Mights Triceratops Plush Toy
Extinct no more! this 15cm Dino Might plush is great as an educational toy or even just a bedroom buddy or reading companion. Small enough to fit on your little ones shelf or even go in their bag when on their next pre-historic adventure. Surface washable and suitable for ages 3 and up. Perfect toy for your inquisitive palaeontologist.
Features
- Super soft
- Constructed with quality materials
- Surface washable
Specifications
- Size: approx. 15cm height
#gift #kids
(858354005482)
| SKU | 858354005482 |
| Model # | DW000546 |
| Barcode # | 858354005482 |
| Brand | Dazzleworks |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997