Cumberland Notebook A5 200 Leaf Ruled Red & Black Hard Cover Gloss 43110CM
$17.99
Only 1 left
Cumberland Notebook A5 200 Leaf Ruled Red & Black Hard Cover Gloss
The Red & Black Gloss hardcover casebound notebook features 400 feint ruled (200 leaf) fine white pages.
#School #Office #Stationery
(9316792044124)
| SKU | 9316792044124 |
| Model # | 43110CM |
| Barcode # | 9316792044124 |
| Brand | Cumberland |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997