Cumberland Notebook A5 100 Leaf Ruled Red & Black Hard Cover Embossed Stitching FC6210
$13.99
Only 1 left
Cumberland Notebook A5 100 Leaf Ruled Red & Black Hard Cover Embossed Stitching
The original Black hardcover casebound notebook with Red corners features 200 feint ruled (100 leaf) fine white pages.
#School #Office #Stationery
(9316792000274)
| SKU | 9316792000274 |
| Model # | FC6209 |
| Barcode # | 9316792000274 |
| Brand | Cumberland |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997