USB-C - 3.5mm AUDIO ADAPTER
USB-C Audio Adapter USB-C to 3.5mm.
Connect a smartphone, tablet, iPad Pro, MacBook or any device equipped with a USB-C port to your 3.5mm headphones or other audio devices.
#Travel #Gift #Accessories
(9332902020857)
| SKU | 9332902020857 |
| Model # | CM35AD |
| Barcode # | 9332902020857 |
| Brand | Comsol |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.149m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997