Comsol Cable 10cm USBA to Lightning White ALSH10WH
$16.95
RRP $24.99
SAVE 32%
Only 1 left
10cm USBA to Lightning Cable - White
Connect your iPhone/iPad/iPod to a USB charger to charge your device or to a computer to sync & charge your device.
#Comsol #travel #gift #accessories #mobile
(9332902019288)
| SKU | 9332902019288 |
| Model # | ALSH10WH |
| Barcode # | 9332902019288 |
| Brand | Comsol |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.005m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997