Colour Your Days Mouse Pad Block
Dimensions: 210 x 250 mm
52 sheets
#School #Office #Stationery
(8717953253163)
| SKU | 8717953253163 |
| Model # | CYD1505 |
| Barcode # | 8717953253163 |
| Brand | Colour Your Days |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.000884000m3 |
| Assembled Length | 0.260m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997