Collins Vanessa Notebook
Vanessa Notebook durability is assured with double wiro binding and heavy-grained metallic and matt PU cover. If you're a Vanessa Diary lover then you'll sure love this notebook.
Specifications
- Size: A5 (14.8 x 21cm)
- Layout: Ruled
- Page Count: 192 pages
- Paper Weight: 70gsm
- Cover Material: PU
Features
- Ribbon marker
- Lay-flat opening
- Pen loop
#Journal #Planner #Organiser #Office #School #Home
(9312136263756)
| SKU | 9312136263756 |
| Model # | VN15R.49 |
| Barcode # | 9312136263756 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997