Collins Desk Calendar STAND ONLY Metal Side Punch 18677
$21.95
RRP $25.99
SAVE 16%
SOLD OUT
Collins Desk Calendar STAND ONLY Metal Side Punch 18677
Specifications
- Dimensions: W138mm x H184mm
- Material: Brushed steel
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136186772)
| SKU | 9312136186772 |
| Model # | 18677 |
| Barcode # | 9312136186772 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.138m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997