Collins Debden Writeraze Magnetic Perpetual Staff Planner A2 Laminated 03605
$52.95
RRP $149.99
SAVE 65%
Only 1 left
Collins Debden Writeraze Magnetic Perpetual Staff Planner A2 Laminated 03605
Accommodates up to 16 names on board. Coloured magnetic discs for easy In/Out reference. Laminated write on wipe off surface.
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9417059036057)
| SKU | 9417059036057 |
| Model # | 03605 |
| Barcode # | 9417059036057 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.644m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.470m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997