Perpetual Year Planner Writeraze QC Laminated 700x1000mm 12800
$94.99
RRP $115.99
SAVE 18%
Only 1 left
Perpetual Year Planner Writeraze QC Laminated 700x1000mm 12800
Perpetual laminated planner for write on/wipe off applications. Supplied with quality dry erase marker marker clip and adhesive mounting blocks.
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9417059128004)
| SKU | 9417059128004 |
| Model # | 12800 |
| Barcode # | 9417059128004 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997