Collins Debden The Useful Business Cash Book 10400
Collins Debden The Useful Business Cash Book
The Useful Business Cash Book is designed to help you keep track of your transactions. Each page comes pre-ruled into columns where you can simply fill in your details and calculate a variety of financial records.
Features
- Each page is divided into columns where you can fill in data relevant to your small business. The book is A4 sized and landscape oriented. It has a soft cover design which makes it easy to open to write in.
#School #Office #Stationery
(9312136104004)
| SKU | 9312136104004 |
| Model # | 10400 |
| Barcode # | 9312136104004 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997