Collins Debden Any Year Diary - A5 3 Days to a Page 16079
Undated diaries, black covers, featuring any year calendars
Features: A5 Size 3 Days to a Pages Hard Cover Room for notes Perpetual calendar in the front cover
#Diary #Calendar #Planner #Twenty Six #Office #School
(9312136160796)
| SKU | 9312136160796 |
| Model # | 16079 |
| Barcode # | 9312136160796 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997