Collins Debden Account Book
- A24 Series 14 Money Column
This Collins Analysis Book is a great option for keeping your account records in order. It can be used to enter and organise different transactions and is a durable option for your workspace.
Features
- The analysis Book has 24 sheets. Staple bound to reinforce the strength and durability of the analysis book. It has a 14Money Column. The analysis book is A4 sized
#School #Office #Stationery
(9312136102147)
| SKU | 9312136102147 |
| Model # | 10214 |
| Barcode # | 9312136102147 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997