Collins Debden Account Book - 3880 6 Money Column 10884
$27.95
RRP $31.99
SAVE 13%
SOLD OUT
Collins Debden Account Book
- 3880 6 Money Column
Account/Analysis Book Printed on azure blue paper
Features
- A4 sized 84 leaves Section sewn with case-bound red hard cover Featuring gold blocking
#School #Office #Stationery
(9312136108842)
| SKU | 9312136108842 |
| Model # | 10884 |
| Barcode # | 9312136108842 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997