Collins Debden Account Book - 3880 Minute Book 10905
$27.95
RRP $28.99
SAVE 4%
In Stock
Collins Debden Account Book
- 3880 Minute Book
This Collins Debden 3880 Account Book is perfect for keeping track of your finances on a daily basis. This stylish book has sewn sections encased in a red cover with gold block letters so you'll be able to identify it with ease.
#School #Office #Stationery
(9312136109054)
| SKU | 9312136109054 |
| Model # | 10905 |
| Barcode # | 9312136109054 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997