Collins Colplan 2027-2028 2-Year Planner B6/7 Month to View Purple Early Edition 11W.V55
Collins Colplan 2027-2028 2-Year Planner Early Edition
The Collins Colplan 2027-2028 2-Year Planner Early Edition is perfect for users who prefer a clear monthly overview. Featuring a compact B6/7 month-to-view layout, it's ideal for forward planning, goal setting, and tracking key dates, all presented in a modern design.
Features
- Lay Flat Opening
- Perfect for Easy-to-Read Planning
- Australian and New Zealand Holidays
Specifications
- Date: 24 months (January 2027 to December 2028)
- Size (W x H): B6/7 (8.8 x 17.6cm)
- Format: Month to View
- Paper Thickness: 70gsm
- Cover Material: PVC
#Collins Colplan 2027 planner #month to view planner #B6/7 diary 2027 #monthly planner Collins #compact monthly diary #Collins Colplan 2028 planner #B6/7 diary 2028 #Collins Colplan 2 year planner
(8887129011115)
| SKU | 8887129011115 |
| Model # | 11W.V55-27 |
| Barcode # | 8887129011115 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997