Collins C4 Gold Kraft Envelopes Pocket Peel and Seal - Pack of 100 ENV C4 105 100
$25.99
RRP $31.99
SAVE 19%
In Stock
Collins C4 Gold Kraft Envelopes Pocket Peel and Seal
- Pack of 100 ENV C4 105 100
Collins C4 Gold Kraft Envelope Pockets
- Pack of 100
- Peel and Seal closure
- 229 mm x 324mm
- 105 gsm
#School #Office #Stationery
(9312136195453)
| SKU | 9312136195453 |
| Model # | ENV C4 105 99 |
| Barcode # | 9312136195453 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997