Classic Quilts Cushion Square 48cm White Toffee IND2342SQUCU
$18.99
RRP $22.99
SAVE 17%
Only 2 left
Classic Quilts White Toffee Cushion
A comfy square cushion for your bed or sofa. Matching throw available separately.
Add comfort to any room with this stylish cushion. Made from soft, high-quality fabric, it offers the perfect balance of plush support and cozy relaxation. Whether on your couch, bed, or chair, this cushion brings a touch of elegance and warmth to your space.
Specifications
- Materials: Polyester, cotton
- Size: 48 x 48cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9351400009652)
| SKU | 9351400009652 |
| Model # | IND2342SQUCU |
| Barcode # | 9351400009652 |
| Brand | Classic QUILTS ETC |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997