Christmas Decor Reindeer in Bauble with Lights 19cm White/Gold, Urban UC531287
$19.95
RRP $57.99
SAVE 66%
In Stock
Reindeer in Bauble with Lights Christmas Decoration by Urban Products
Cute white and gold Reindeer sitting in a bauble with lights. Perfect Christmas decoration!
Specifications
- Requires 2 x AAA batteries (not included)
- Made from MDF Wood, Metal
- Dimensions approx.: H19 x W19 x D11cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9345274132943)
| SKU | 9345274132943 |
| Model # | UC531287 |
| Barcode # | 9345274132943 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.190m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997