Christmas Decor 45cm Xmas Carnival Expending Christmas Tree, Xmas & Co. RS05-4
Xmas Carnival Expending Christmas Tree
Create instant holiday cheer with the fun and festive Xmas Carnival Expending Christmas Tree! This unique tree makes a magical vibrant centerpiece for your seasonal decor. With its eye-catching design and colorful detailing, it brings the excitement of a holiday carnival right into your home.
Specifications
- Size: approx. 23cm W x 23cm D x 45cm H
- Material: Polyresin
- Functions: Lights up, Rotates, Music
#Holiday Festive Seasonal Decorations #LED Christmas Lights #Glass Christmas Ornaments #Christmas Centerpieces #Holiday Table Decor
(726436008259)
| SKU | 726436008259 |
| Model # | RS05-4 |
| Barcode # | 726436008259 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.230m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997