Christmas Decor 36cm Rotating LED Glass Tree with Mercury, Xmas & Co. GB57-1
Rotating LED Glass Tree with Mercury
Bring a touch of shimmer and elegance to your holiday decor with this enchanting Rotating LED Glass Tree. Crafted from high-quality glass with a stunning mercury finish, this decorative piece glows beautifully as internal LED lights illuminate it from within. The gentle rotation adds a dynamic sparkle, reflecting light across your space for a truly magical effect.
Size: 10 x 10 x 36cm
#Holiday Festive Seasonal Decorations #LED Christmas Lights #Glass Christmas Ornaments #Christmas Centerpieces #Holiday Table Decor
(726436008594)
| SKU | 726436008594 |
| Model # | GB57-1 |
| Barcode # | 726436008594 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997