Christmas Decor 25cm Snowing French Lantern with Xmas Town, Xmas & Co. JT03-4
Snowing French Lantern with Xmas Town
Brighten your Xmas with swirls of light and sparkle with the Xmas & Co. Lantern collection! A perfect addition to the dining table, living room window or even as a bedside night light. the Xmas & Co. Lantern collection adds a touch of magic and christmasy to any space! Collect lanterns each year to complete the set.
Specifications
- Size: 17.7 x 9.1 x 25.3cm
- Power Source: Battery operated
- Batteries Required: 3 x AA batteries (not included)
- Care & operating instructions are provided.
- Functions: Lights up with Christmas music
#Holiday Festive Seasonal Decorations #LED Christmas Lights #Glass Christmas Ornaments #Christmas Centerpieces #Holiday Table Decor
(726436009287)
| SKU | 726436009287 |
| Model # | JT03-4 |
| Barcode # | 726436009287 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997